O nas

Do wyłącznej dyspozycji naszych gości przeznaczyliśmy kompleks gustownie urządzonych i w pełni wyposażonych budynków „Wiejska Nuta” , „Majolika” oraz, „Nad Stawem” z przestronnymi apartamentami, oraz pokojami o wysokim standardzie.

Teren naszego ośrodka jest duży, zachęca do spacerów i podziwiania natury. Przyjazne ekologiczne środowisko sprzyja aktywnemu spędzeniu czasu wolnego. W należącym do ośrodka stawie można łowić ryby oraz korzystać z terenu na ognisko i grilla.

Serdecznie zapraszamy do ośrodka „Dom w Nieborowie”, gdzie czeka na Państwa wspaniała przygoda w miłej i przyjaznej atmosferze.

Dom w Nieborowie

Przygotowaliśmy również miejsce dziecięcych zabaw: huśtawki, trampolinę, zjeżdżalnię oraz piaskownicę, a na pobliskiej łące można puszczać latawce, grać w piłkę nożną lub na boisku w siatkówkę i badmintona.

Liczne szlaki spacerowe, rowerowe i motocyklowe oraz bardzo ciekawa historia okolicznych miejscowości jak Arkadia, Żelazowa Wola, Sromów, Bolimów, Łowicz, która pozostawiła wiele pamiątek, zachęcają do odwiedzania i poznania naszych terenów. Trasy rowerowe, takie jak szlak „Książęcy” lub „Szable i Bagnety” pozwalają zdrowo spędzić czas i poznać ciekawe miejsca i wypocząć w tej części Mazowsza.

W bezpośredniej bliskości naszego ośrodka zlokalizowany jest m.in. park i pałac Radziwiłłów a w pobliżu romantyczny park w Arkadii i Żelazowa Wola – dom urodzenia Fryderyka Chopina.

Co w pobliżu

park i pałac w Nieborowie (300 m)

park w Arkadii ( 4 km)

las z możliwością grzybobrania (500 m)

zalew wodny z lokalną plażą (6 km)

stadnina koni w zaprzyjaźnionym gospodarstwie agroturystycznym (400 m)

najbliższa kawiarnia i restauracja z bogatym menu (200 m)

najbliższy supermarket DINO czynny od 7:00 do 22:00 (150 m)

bankomat dostępny 24h (300 m)

stacja CPN w Nieborowie (500 m)

przystanek PKS w Nieborowie (400 m)

stacja kolejowa Bednary (3 km)

poczta w centrum Nieborowa (300 m)

dom w Nieborowie